Корекційні програми для дітей з аутизмом

Центр розвитку «Аутизон» розробляє та реалізує корекційні програми для дітей з аутистичним розладом, спрямовані на подолання проявів небажаної поведінки при взаємодії та навчанні, а також на підготовку до школи та продуктивної комунікації. Кожна корекційно-розвивальна програма застосовується з урахуванням методу аналізу поведінки та АВА-терапії. Усі фахівці добре знають, що таке аутизм та які його особливості. Вони знайомі з технологіями роботи з дітьми з аутистичним розладом та ефективно застосовують їх на практиці.

Корекційні програми для дитини з аутизмом

У центрі розвитку «Аутизон» використовується комплексний підхід. Як показує практика, він забезпечує максимальну ефективність при розвитку здібностей та навичок у дітей, у яких діагностовано аутизм.

Ми пропонуємо заняття з наступних напрямків:

  • «Запуск мови» (заняття для дітей, які не говорять, включають нейрокорекцію, біоакустичну корекцію, АВА-терапію, сенсорну інтеграцію, вокалотерапію);
  • сенсорна інтеграція (заняття, спрямовані на розвиток сенсорної сфери, дельфінотерапію, іпотерапію);
  • АВА-терапія (розвиток навичок продуктивної комунікації, навчання правильної взаємодії дітей з аутистичним розладом);
  • нейропсихологічна корекція (розвиток міжпівкульної взаємодії та функціональної зрілості відділів головного мозку);
  • АРТ-терапія (групові заняття, націлені на розвиток комунікаційних навичок, сприйняття та продуктивної взаємодії);
  • адаптивна фізкультура (групові заняття, мета яких – розвиток здібностей до сенсомоторної та нейропсихологічної корекції, адаптація дітей, у яких виявлено аутизм, до участі у групових заходах);
  • сенсомоторна корекція (навчання навичкам виконання інструкцій за допомогою фізичних та дихальних вправ);
  • вокалотерапія (індивідуальні та групові заняття, що включають навчання правильному мовленнєвому інтонуванню у дітей з аутизмом з повторюваною вокалізацією, постановку правильного мовного дихання, навчання навику хорового співу і комунікації через хоровий спів);
  • продуктивна діяльність (групові заняття, що розвивають комунікативну взаємодію, ігрова психологія).

Також ми проводимо різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб підтримати батьків дітей, у яких виявлено аутизм. Це і майстер-класи, і заняття, на яких мами та тати спілкуються з досвідченішими батьками, які можуть дати корисні поради.

Наша програма для дитини з аутизмом та її переваги

Корекційні програми для дітей з аутистичним розладом спрямовані на всебічну реабілітацію дитини. Ми постійно розробляємо нові методики. Наші фахівці підвищують рівень кваліфікації та отримують нові знання для того, щоб у дитини з аутизмом та її сім’ї була можливість отримати максимально ефективну допомогу. У Центрі використовується міждисциплінарний підхід, тому заняття доповнюють одне одного.

Батьки, які звертаються до центру розвитку «Аутизон» у пошуках найбільш ефективних занять, що розвиваються, відразу не тільки починають працювати з високопрофесійними фахівцями, а й отримують підтримку колективу. Для кожної дитини з аутизмом створюється індивідуальна програма, яка враховує її особливості.

Якщо у вас є питання – звертайтесь! Ми консультуємо, а також пропонуємо допомогу в діагностиці та корекції поведінки дітей з аутистичним розладом.