5 фраз, які треба сказати дитині

Ми, батьки, звикли показувати своє кохання щоденними трудовими подвигами, спільними походами до стоматолога або вибудовуванням ідеального режиму дня. Але дітям складно зрозуміти, що всі ці дії та старання через велику любов до них, тому психологи наполягають на її вираженні одним із найзрозуміліших способів — словесно. Рекомендуємо вам 5 фраз, які треба сказати дитині.

Щоб дитина виросла впевненою в собі і з повним усвідомленням, що ви її любите, використовуйте ці фрази:

  • «Я тобі вірю»

Можливо, фраза здається вам пафосною, але дитині дійсно важливо чути її регулярно. Говоріть про те, що вірите йому щодня, починаючи з найменшого віку, адже довіра — фундамент, на якому будуються близькі стосунки.

  • «Ніколи не здавайся»

Ця фраза не лише мотивує, а й показує дитині, що ви готові подолати труднощі разом із нею. Подібне спільне проживання проблем — запорука доброї та міцної дружби.

  • «Всі ми здійснюємо помилки»

Фраза, яка допомагає дитині змиритися зі своєю неідеальністю та не боятися помилок, адже їх роблять навіть найбільші професіонали своєї справи. А ще вона показує, що ви приймаєте та любите його будь-яким.

  • «Пробач мені»

Ця фраза виконує одразу кілька важливих функцій. Вона показує дитині, що ви сприймаєте її на рівних, поважаєте її, а також вчить вибачатися та гостріше відчувати несправедливість. Вибачайтеся навіть, якщо перед вами дитина молодша за рік.

  • «Все буде добре»

Словосполучення, яке дарує відчуття безпеки та розвиває вміння сподіватися. Погодьтеся, чудово усвідомлювати, що за твоєю спиною хтось є і те, що з цією людиною можна розділити не лише труднощі, а й приємні моменти у майбутньому.

Зрозуміло, використовувати ці 5 фраз, які треба сказати дитині, слід у відповідних ситуаціях і говорити їх від щирого серця.