Користь та шкода мультфільмів

Користь та шкода мультфільмів: коли дитині можна починати дивитись мультфільми?

З користю мультики можна включати дитині старше 3-4 років. У ранньому віці від них більше шкоди, ніж користі. Хоча переважна більшість батьків показують малюкам мультфільми раніше, і зовсім не для розвитку, а для того, щоб зайняти чимось дитину. Дорослому потрібно отримати перепочинок і зробити свої справи, щоб малюк не заважав.

Скільки часу може дитина проводити біля екрана?

Ви можете поспостерігати за своїми дітьми, і їхня поведінка вам підкаже, який час мультфільмів є оптимальним. Дитина повинна спокійно сприймати вимикання екрана, і після перегляду мультика бути не перезбудженною, в адекватному стані. Зазвичай для дошкільника цей час становить 10-15 хвилин.

Користь та шкода мультфільмів: Які мультфільми вибирати для дитини?

Віддавайте перевагу тим, персонажі яких відповідають нашій реальності та розповідають про життя навколо. У малюків тільки формується уявлення про світ, і внесення до їхньої свідомості фантастичних монстрів – не найкраща ідея.

Найкраще для дитячого сприйняття класичні мальовані мультфільми, де герої плавніше переміщаються, ніж у комп’ютерних варіантах.

Чи важливий сюжет мультфільму?

Подивіться самі мультфільм, який збираєтеся показати своїй дитині. Сенс, закладений у цьому конкретному мультику, отримує всередині вас позитивний відгук, чи відповідає вашим життєвим цінностям? У дошкільному віці розум у дитини, що вбирає, та сприймає всю інформацію не фільтруючи, і функцію цензури повинні взяти на себе батьки.