Як допомогти дітям пережити важкі часи

Аби вберегти своє психічне здоров’я та здоров’я ваших дітей, ми підготували декілька порад.
Ці прості правила зможуть допомогти дітям пережити важкі часи.

  • Коли збираєте дитину в бомбосховище, поясніть, що кожен герой казок проходить випробовування на сміливість та можливість витримати щось неприємне. Пригадайте казки, які читали дитині та визначить, які там були випробовування. Це допоможе малечі зрозуміти не унікальність ситуації, допоможе запустити механізми адаптації.
  • Звісно, під землею у бомбосховищах холодно або жарко, тісно, темно і лячно. Але в нас є уява! Пограйте з дитиною в гру «А зараз вигадаємо щось кольорове, щось дивне, щось з вухами, та інше».
  • Так ми зможемо зменшити вплив депривації від замкнутого простору.
  • Коли лунають вибухи та постріли, але ви захищені, можна з дитиною уявляти великі крила Янголів, що боронять наших солдатів та допомагають їм нас захищати.
  • Малюнки захисникам. Коли у дитини виникають питання, що ми можемо зробити для допомоги, – малюйте з малечею малюнки підтримки та сміло викладайте їх у соціальні мережі. Так дитина побачить і відчує, що вона теж робить щось важливе.
  • Фізичні ігри, дихальні вправи, навчання за планом, вивчення іноземної мови теж допоможуть стабілізувати організму психічну систему після дезорганізації воєнним станом.

Цими нескладними вправами можна допомогти дітям пережити важкі часи.

Вірте в перемогу! Ми обов’язково вистоїмо і виграємо в цій нелегкій боротьбі.