що таке аутизм, та причини появи аутизму

    Аутизм – патологія, що виявляється порушенням соціальної адаптації, мовного і психічного розвитку у дітей. Віком ранньої діагностики вважаються перші 12 місяців життя малюка. Своєчасне виявлення захворювання підвищує шанси на успішне лікування аутизму у дітей.

   Діагноз «аутизм» завжди звучить загрозливо. Дізнавшись про унікальність своєї дитини, кожен батько відчуває різні почуття: від заперечення діагнозу і гніву, до депресії і почуття безвихідності. Однак, не варто впадати у відчай. Лікування аутизму у дітей в Київі сьогодні включає цілий комплекс заходів, спрямованих на адаптацію дитини в соціумі. Аутизм – не вирок!

Причини аутизму:

Точної причини розвитку захворювання не встановлено. Існує кілька гіпотез виникнення аутизму. Основний з причин вважається вплив на організм дитини генномодифікованих продуктів. Крім того, можливими провокуючими факторами є:

  • Тератогенний вплив на плід в період вагітності (консерванти, алкоголь, наркотики, лікарські препарати, стрес і т. д.);
  • органічні ураження ЦНС;
  • гормональні порушення;
  • вірусні та бактеріальні інфекції;
  • вплив зовнішніх факторів навколишнього середовища (радіація, отруєння важкими металами та ін.).

Знаючи причини аутизму, можна певною мірою запобігти патології. Якщо ж захворювання вже виникло, причина його розвитку стає не так важлива. На перший план виходить своєчасне і адекватне лікування дитини з аутизмом