Заняття з використанням гарнітури ForBrain

Заняття з використанням гарнітури ForBrain

Що таке FORBRAIN (Форбрейн)?

FORBRAIN – інноваційна міні-гарнітура, яка сконструйована таким чином, щоб активізувати всі аспекти передачі та обробки звукового сигналу. Для цього використовується вібруючий пристрій, що забезпечує посилення кісткової провідності (яка значно швидше, ніж повітряна) і спеціальний динамічний фільтр, який збагачує звукову мову високими частотами.

форбрейн

FORBAIN на практиці:

Голос людини, що використовує гарнітуру, одночасно (синхронно) підхоплюється мікрофоном, проходить обробку в динамічному фільтрі і, завдяки кістковій провідності, проходить в скроневу кістку і далі прямо у внутрішнє вухо з допомогою вібрації. Це приблизно в 10 разів швидше повітряної провідності. Динамічний фільтр, яким оснащена гарнітура Форбрейн, дозволяє підбирати правильні  звукові сигнали залежно від частоти, гучності, інтонаційних відтінків і інтенсивності голосу власника.

FORBRAIN не замінює заняття з фахівцями, але є прекрасним доповненням, що дозволяє підвищити ефективність занять з логопедом, музичним терапевтом, арт-терапевтом. Під час всього заняття або його частини дитина використовує гарнітуру FORBRAIN і чує свій голос і голос педагога в акустично модифікованому варіанті.

Форбрейн – пристрій який має багато функцій:

  • Вдосконалення процесів сприйняття інформації;
  • Формування фонематичного слуху;
  • Поліпшення синтезу та аналізу звуків мови;
  • Тренування вимови і виразності мовлення рідною або іноземною мовою;
  • Корекції та компенсації розладів мови (дизартрія, заїкання, дислексія);
  • Подолання труднощів у навчанні письма та читання вголос, при поганому розумінні прочитаного матеріалу;
  • Поліпшення пам’яті, концентрації уваги;
  • Поліпшення координації рухів, почуття ритму.

Діючи безпосередньо на нервову систему, Форбрейн врівноважує її і знімає безладне сприйняття звуків в нашому мозку.

Прилад forbrain

 

Які проблеми це вирішує?

Заняття з використанням FORBRAIN призначаються дітям, які мають різні мовні і комунікативні проблеми (порушення розвитку аутистичного спектру, алалія, заїкання, дизартрія та ін.), а також навчальні труднощі в школі.

Використання FORBRAIN дозволяє стати більш уважним слухачем, а також поліпшити якість свого голосу і мови: дитина чує свій власний голос у відкоректованому вигляді, і мозок змушений перебудовувати свою роботу у відповідь на ці зміни.