Pilates Kids

Pilates Kids

Пілатес для дітей в Києві

Однозначно пілатес підходить і навіть потрібен для дітей. Якщо ви давно шукали пілатес для дітей в Києві, то ви потрапили на правильну сторінку. Всім відомо, що багато дорослих проблем родом дитинства. І емоційні, і фізичні. Всі ми хочемо, щоб наші діти були здорові і щасливі, виросли в здорових і щасливих дорослих. Зараз непростий час. Неправильні продукти, навколишнє середовище, сидячий спосіб життя. Все це особливо позначається на дітях.

Давайте розберемося, чому ми можемо їм допомогти. На мій погляд, є два варіанти. Ми можемо прийняти вольове рішення і виїхати в ліс, подалі від цивілізації, жити без комп’ютерів і харчуватися власноруч вирощеними екологічно чистими продуктами. Такі люди є, і я нескінченно їх поважаю. Але якщо ми не готові до цього кроку, потрібно підготувати дітей до умов світу, в якому ми живемо.

Не секрет, що шкільна система зараз дуже агресивна. Діти отримують величезний обсяг інформації, який пропонується обробляти за допомогою комп’ютера, а нерідко і за допомогою репетитора, починаючи вже з першого класу. Діти сидять у школі, вдома, у репетитора і на численних додаткових гуртках. І коли проблеми зі спиною або стопами стають помітними, ми спохвачуються і віддаємо своїх чад «на спорт». Там, змучених довгим сидінням і нерухомістю дітей, починають немилосердно тягнути, змагатися і виступати. В результаті їх і без того ослаблений імунітет знижується ще більше, діти починають хворіти. Спорт і танці це прекрасно і потрібно, але зараз цього недостатньо. Після такої кількості сидіння за партою і перед комп’ютером, дитину потрібно готувати до нормальної фізичному навантаженні, а інакше вона його не оздоровить, а покалічить.

Що ж робити? Вихід є – пілатес для дітей.

Приберіть додаткові курси іноземної мови після уроків у вашій спеціалізованій школі з поглибленим вивченням іноземної мови і відведіть дитину на Пілатес для дітей.
Чому Пілатес для дітей? Та просто тому що Пілатес – це, мабуть, єдина на сьогоднішній день повністю сформована система, спрямована на приведення в баланс людського тіла і не тільки тіла. Пілатесом можна і потрібно займатися з дитинства. До речі Джозеф Пілатес багато вправ придумав, спостерігаючи за дітьми.

Уже тоді він турбувався, що дітей напружують, закріпачують і не дають природно розвиватися. Цікаво, що б він сказав зараз? Заняття пілатесом для дітей допоможуть нашим дітям рухатися усвідомлено і вже з дитинства виробити правильну звичку руху. Ті, хто займаються пілатесом з дитинства підтвердять як складно змінити свої неправильні звички в дорослому віці. У пілатеса для дітей немає змагань, але сильне збалансоване тіло і вміння ним користуватися поліпшить результат в будь-якому виді спорту і дозволить уникнути травм, а вміння концентруватися і контролювати свої дії, поселить в дитині впевненість у собі і збереже нервову систему.

Помірне витягування буде стимулювати зростання, а навик вибудовування не дасть розвинутися дисбалансів внаслідок занять односторонніми видами спорту або гри на музичних інструментах. На закінчення кілька слів про пілатес для дітей конкретно в дитячому садку “Аутизон”. Незважаючи на те, що Пілатес для дітей – це досить складний комплекс вправ, що вимагає уваги і точності, на наших заняттях немає муштри і нудьги. Заняття проходить в захоплюючій, ігровій формі, дітки спілкуються, грають, придумують вправи, перекидаються, вони найкращі, особливі і вільні!

Pilates Kids – міцна спина для малюків

Наймодніший серед зірок фітнес – пілатес – підійде і для розвитку дитячих м’язів і зміцнення хребтів.

Пілатес для дітей в Києві На цих заняттях ваші сини і дочки не отримають травм, не впадуть, адже всі вправи робляться плавно і неквапливо. Тренування відбувається в ігровій формі, яка не дасть нудьгувати і сумувати навіть малюкам. Для дітей можна починати займатися пілатесом навіть з 3 років. Для 3-7 літніх дітей тренування – це така собі гра, яка, в будь-якому випадку, допоможе укріпити хребетний корсет, м’язи спини.

Але по-справжньому захопити пілатесом найкраще вийде вже старших дітей – років з 8-11 років. Для того, щоб правильно виконувати рухи, дитина повинна усвідомлювати та відчувати своє тіло, відчувати м’язи і мати розвинену уяву. Інструктор скаже: «Тягнемося як черепашка, яка вилазить з панцира!» І дитина витягне голову вперед, а його хребет в цей час розтягнеться від верхівки до куприка. Є ще вправи, які сподобаються дітям – «лебідь пірнає», «складаний ножик розкривається». Досвідчений інструктор вміє грати в пілатес разом з маленькими непосидючими спортсменами!

Школярі поліпшать поставу, навчаться розтягувати хребет після довгого сидіння на уроках, підлітки «запрацюють» красиві і сильні м’язи без нудною і стомлюючої гойдалки з гантелями. Крім того, заняття можуть бути недовгими, що не стомлюють дитину.

Дитячий центр “Аутизон” проводить набір дітей в групи для пілатесу в Києві. 

Молодша група 5-7років:

  • Понеділок та четвер з 18:30-19:30

Старша група 8-11 років:

  • Понеділок, середа, п’ятниця з 18:30-19:30